Dekoracje weselne Wrocław

Dekoracje weselne są jednym z najważniejszych elementów, o które należy zadbać w dniu ślubu. To dzięki nim można z łatwością stworzyć wspaniałą oprawę tego wyjątkowego dnia. Dekoracja sali weselnej jest również sposobem na przekazanie gościom weselnym wyrazów szacunku. Po trzecie, jest to także przekazana nie wprost informacja o guście pary młodej. Inaczej ozdobi się bowiem wnętrza podczas wesela w stylu boho, a zupełnie inaczej na przyjęciu ślubnym w stylu glamour, rustykalnym czy nowoczesnym. Niezależnie od tego, która opcja jest Ci bliższa, jesteś w dobrym miejscu. Z pracownią florystyczną Magenta Katarzyny Wójcickiej masz pewność, że efekt zachwyci nie tylko gości, ale przede wszystkim Ciebie!

 

Dekorowanie sal weselnych – Wrocław

Planujesz wesele we Wrocławiu? Katarzyna Wójcicka zajmie się profesjonalnie pełną oprawą florystyczną nie tylko kościoła, ale przede wszystkim przestrzeni, w której zaplanowane jest przyjęcie. Dekoracja sal weselnych oferowana przez pracownię florystyczną Magenta obejmuje stworzenie kompozycji kwiatowych na stołach gości, główną dekorację stołu pary młodej, kwietną ściankę za parą młodą, zwisające wielkoformatowe dekoracje kwietne, ozdoby na krzesłach i girlandy przy wejściu na salę. Dekoracje sal weselnych to nie tylko elementy wykonane z kwiatów, ale także m.in. lampiony, girlandy świetlne, napisy LED. Wszystko dopasowane do siebie pod względem stylistycznym.

 

Zapytaj o wolny termin

 

Dekoracja sal weselnych – dolnośląskie

Pracownia florystyczna Magenta obsługuje nie tylko wesela we Wrocławiu. Dekoracje sal weselnych wykreowane i stworzone przez Katarzynę Wójcicką podziwiać mogli do tej pory również goście w innych zakątkach województwa. Tym, co charakteryzuje Magentę, jest fakt, że zawsze przygotowujemy wszystko na czas. Cechujemy się niezwykłą inwencją twórczą i znajomością aktualnych trendów florystycznych. Pracujemy wyłącznie na najświeższych kwiatach ze sprawdzonych źródeł i oferujemy najmodniejsze nieflorystyczne dekoracje ślubne. Pamiętaj więc, jeśli planujesz dolnośląskie wesele, to tylko z Magentą.

 

Dekorowanie sal weselnych we Wrocławiu

Jakie dekoracje sal weselnych podobają Ci się najbardziej? Marzysz o ślubie w stylu boho, glamour czy rustykalnym? Może wolisz klasyczne czy minimalistyczne klimaty? Wybierając pracownię florystyczną Magenta, możesz liczyć na pełne zrozumienie Twoich intencji i życzeń. Nie obawiaj się sztampowych i powtarzalnych kompozycji kwiatowych czy dekoracji. Do każdego zlecenia Katarzyna Wójcicka podchodzi indywidualnie. Zaczyna od spotkania z parą młodą, aby poznać oczekiwania przyszłych małżonków, ale też ich temperament i gust. Na podstawie zebranych danych projektuje, a następnie wykonuje całą stylizację sali weselnej. Miejsce Twojego wesela jest Wrocław lub dolnośląskie? Nie czekaj i już teraz umów się na spotkanie.