Bukiety ślubne Wrocław

Ślub jest wydarzeniem, do którego najczęściej para młoda skrupulatnie przygotowuje się miesiącami. Jednym z najważniejszych elementów tej uroczystości, poza odpowiednimi miejscem i strojami, jest oprawa florystyczna. Składają się na nią nie tylko bukiety ślubne, ale też girlandy, kompozycje wiszące i stołowe. Kwiaty na ślub to również kompozycje dekorujące pojazd, kościół lub urząd stanu cywilnego. Ich kolorystyka i styl mogą przekazać gościom ślubu więcej o parze młodej niż tysiąc słów. To nieodzowna część ślubów w każdym stylu, w tym do najmodniejszych w ostatnim czasie ślubów boho, glamour czy rustykalnych!

 

Kwiaty na ślub we Wrocławiu

Przed Tobą jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu? Wybierz pracownię florystyczną Magenta działającą we Wrocławiu. Z florystką Katarzyną Wójcicką zyskasz pewność, że dekoracje kwiatowe, bukiety ślubne czy wiązanki ślubne nie tylko spełnią Twoje najskrytsze marzenia. Będą one także zachwycać podziwiających je gości oryginalnym, zgodnym z najnowszymi trendami wzornictwem, doborem gatunków roślin czy układem. Zyskasz również najświeższe – nie tylko w dosłownym znaczeniu – kwiaty do ślubu we Wrocławiu. Planujesz ślub i wesele poza Wrocławiem? Terenem działania pracowni jest także całe województwo dolnośląskie.

 

Jeśli Wrocław, to pracownia Magenta!

Wrocław obfituje w pracownie florystyczne. Dlaczego warto wybrać właśnie Magentę? Za miejscem tym stoi Katarzyna Wójcicka – dyplomowana florystka, absolwentka m.in. Mistrzowskiej Szkoły Florystyki Doroty Kwiotek. To pasjonatka florystyki, która nie tylko śledzi, ale także kreuje własne trendy. Jej kompozycje urzekają nietuzinkowym połączeniem gatunków roślin, spójną kolorystyką i odejściem od sztampy. Jej bukiety ślubne czy innego typu kwiaty do ślubu to małe dzieła sztuki. Każda kompozycja tworzona jest z należytą starannością i uważnością na potrzeby, styl czy nawet temperament pary młodej.

 

Zamów wymarzony bukiet

 

Dekoracje i bukiety ślubne na miarę

W głowie masz już wizję, jak powinny wyglądać Twoje idealne bukiet ślubny i innego typu kwiaty do ślubu? Najwyższa pora, aby znaleźć kogoś, kto wizję przekuje w rzeczywistość! Postaw na pracownię Magenta i przekonaj się, jak powinna wyglądać wzorowa współpraca między florystą a parą młodą. Podczas spotkania Katarzyna Wójcicka pozna Cię bliżej i z wiedzą na temat m.in. Twoich oczekiwań, gustu czy budżetu zabierze się do kreowania. Efekty pracy, a więc bukiety ślubne, kompozycje na stół czy girlandy kwietne, z pewnością wzbogacą wyjątkowy dzień ślubu.

 

Kwiaty do ślubu – Wrocław

Planujesz ślub i wesele w określonej stylistyce? Postaw na florystkę, która nie tylko zrozumie Twoje oczekiwania i doskonale zna się na aktualnych trendach. Ważne jest też, aby osoba ta miała – jak Katarzyna Wójcicka – wyobraźnię oraz umiejętności, aby zrealizować nawet najśmielsze projekty. Jej bukiety ślubne, kompozycje stołowe, dekoracje wiszące, girlandy czy wiązanki prezentują się niezwykle elegancko. Wybierz pracownię florystyczną Magenta niezależnie od stylu ślubu i wesela. Dopasujemy dla Ciebie dekoracje kwiatowe zarówno na prestiżowy i luksusowy ślub glamour, jak i na kameralną uroczystość o mniej zobowiązującym charakterze, np. w stylu boho czy rustykalnym. Pamiętaj, że obszarem działania pracowni florystycznej Magenta jest nie tylko Wrocław, ale i całe województwo dolnośląskie.

Chcesz, aby Twój bukiet ślubny był jedyny w swoim rodzaju i w pełni spełniał Twoje oczekiwania? Wśród wrocławskich pracowni florystycznych wybierz Magentę Katarzyny Wójcickiej. Zyskasz artystyczne kompozycje kwiatowe, które wszyscy zapamiętają na długo.